Aktualności

Zrzutka na remont klubu

Remont naszej siedziby można wspierać osobiście np. pomagając fizycznie w pracach, ale również finansowo, np. wpłacając środki na naszą zrzutkę.

WESPRZYJ NASZ KLUB 1,5% PODATKU

Wystarczy że w zeznaniu podatkowym w polu „wniosek o przekazanie 1,5% podatku na rzecz OPP” wpiszesz
nr KRS 0000270261, zaś w polu „cel szczegółowy” UKS SADYBA WARSZAWA 3749
Środki z 1,5% podatku zbieramy za pośrednictwem Fundacji Studenckiej Młodzi Młodym, ponieważ nasz UKS nie jest zarejestrowany w KRS.

Pomagają nam:

UKS SADYBA

Uczniowski Klub Sportowy SADYBA, jest stowarzyszeniem nie prowadzącym działalności gospodarczej (bez numeru KRS). Działa na podstawie Statutu, za którego realizację odpowiadają odpowiednio:

Prezes Zarządu – dr Ewa Nowik-Dziewicka,
Skarbnik – Jacek Dziewicki,
Sekretarz – Tomasz Kozieł.

tutaj będzie galeria zdjęć naszego klubu, potrzebujemy jednak jeszcze chwili na jej uzupełnienie 😉

UKS SADYBA TO:

lat doświadczenia

klubowiczów

Grup

i niezliczona ilość uśmiechów
i medali

Opinie o nas

Fantastyczne miejsce do rozwoju dzieci, wysoki poziom zajęć
p. Katarzyna

rodzic

Miałem możliwość jako rodzic oglądać zajęcia prowadzone na obozie UKS Sadyba i szczerze powiem, że jeśli szukacie ludzi, którzy zorganizują obóz treningowy z wieloma atrakcjami dla dzieci to nie można trafić lepiej. Wspaniali, cierpliwi, kreatywni trenerzy, którzy poradzą sobie z każdą grupą wiekową. Prowadzą zajęcia z ogromną pasją i zaangażowaniem. Dzieciaki nie nudziły się ani przez moment! Kadra wykonała kawał świetnej roboty. Dziękuję i polecam!

p. Bartosz

rodzic

Świetne miejsce dla dzieci, tych młodszych i starszych, aby rozwijać ich pasję do sportu. Trenerzy świetni i z bardzo dobrym podejściem. Zajęcia ciekawe, wiele ścieżek do wyboru – od judo do akrobatyki. Polecamy. Miejsce sprawdzone już od lat.

p. Daria

rodzic

Wspaniali instruktorzy – potrafią zmotywować, nauczyć i przede wszystkim rozmawiać z dziećmi. Mój syn jest zachwycony, bardzo czekamy na nową siedzibę.

p. Rafał

rodzic

Świetna kadra i super atmosfera. 3 rok razem i ciągle bez zastrzeżeń .
p. Michał

rodzic

Wspaniałe miejsce. Świetne, profesjonalne zajęcia, które dzieci bardzo lubią.

p. Paulina

rodzic